25 Eylül TSSF/CMAS 1 Yıldız Teorik Eğitimi

Kurs tarihleri 25-27 Eylül ve 2-4 Ekim 2018

Ülkemizde CMAS kursları Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu’nun yetkilendirdiği dalış merkezleri ve aktif eğitmenler ile verilmektedir. İspermeçet Diving Center olarak TSSF 549 sicil numarası ile İstanbul/Kadıköy’deki ofisimizde 1 yıldız ve 2 yıldız eğitmenlerimiz ile hizmet vermekteyiz.
CMAS 1 Yıldız Dalıcı Kursu
CMAS sisteminde dalışa başlangıç kursu olan 1 Yıldız Dalıcı Kursu sonrasında alacağınız sertifika ile bir lider veya eğitmen eşliğinde 18 metre derinliğe kadar dalışlar yapabilirsiniz. Kurs içeriğini teorik ve pratik eğitimler oluşturmaktadır.

CMAS Bir yıldız Dalıcı Kursu katılım koşulları:

  • 14 yaşını doldurmuş olmak.
  • Herhangi bir sağlık problemi olmamak.
  • Yeterli düzeyde yüzme bilmek.

Teorik Eğitimler
Başlangıç seviye dalış kursu(CMAS Bir Yıldız Dalıcı Kursu) teorik ve pratik eğitimlerden oluşmaktadır. Teorik eğitimlerde ; dalış malzemeleri, sualtı haberleşme işaretleri, dalış kuralları, basıncın insan vücuduna ve malzemelere etkileri gibi konularda bilgilendirmeler içermektedir. Teorik eğitimin ardından yapılacak olan teorik sınavda başarılı olan dalıcı adayları pratik eğitimlere katılmaya hak kazanırlar.
Teorik Sınav
Teorik sınavın içeriği derslerde anlatılan konulardan oluşmaktadır. TSSF’nin hazırlamış olduğu soru bankasından sorular seçilerek sınav düzenlenmektedir. Teorik sınavda başarılı olabilmek için adayların soruların %70 ine doğru cevap vermeleri gerekmektedir.%70 başarılı olan dalıcı adayları gezilerimizden birine katılarak pratik eğitimlerini alabilirler. Pratik eğitimler ve gezilerle alakalı detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Pratik Eğitimler
Teorik sınavını başarı ile tamamlayan dalıcı adaylarımız pratik eğitimlerine katılabilirler. Pratik eğitimlerinize sene boyunca çeşitli bölgelerde düzenleyeceğimiz gezilerin birinde alabilirsiniz. Pratik eğitimler süresince sizlere keyifli ve güvenli dalışlar yapmanızı sağlayacak beceriler anlatılacak, gösterilecek ve sizden bu becerileri yapmanız istenecektir.
Belgelendirme Belgelendirme Teorik ve pratik eğitimlerinizi başarı ile tamamlayan dalıcı adaylarımız bröve adı verilen TSSF/CMAS 1 Yıldız Dalıcı Belgelerini alabileceklerdir. Belgelendirme tarafımızdan yapılacak olup, hazır olduğunda sizlere teslim edilecektir.

Ücretlendirme
175 TL + 175 TL (Teorik Ders+Bröve Harcı) + Gezi Ücreti
125 TL + 125 TL (Teorik Ders+Bröve Harcı) + Gezi Ücreti (Öğrenci)
İletişim ve Detaylı bilgi için: +90 542 2011 549

Kurs tarihleri 25-27 Eylül ve 2-4 Ekim 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir