KAŞ

Akdeniz'in incisi Kaş ve Kaş'a yaptığımız dalış turlarımız hakkında detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

1. Hakkında

Türkiye'nin ve Akdeniz'in incisi KAŞ.

Eşsiz güzellikle dalış noktaları ve benzersiz doğasıyla dalışseverlerin ilgisini her zaman çekmeyi başaran Kaş, sene boyunca sıkça ziyaret ettiğimiz noktalardan birisi. Dalış noktalarının çeşitliliği ve büyülü sualtı manzaralarıyla Kaş sizi de bekliyor. Etkinlik programımıza göz atarak Kaş turlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

2. Ulaşım

Dalış turlarımızı herşey dahil olarak düzenleyerek sizlere ekstra yük oluşturmaktan kaçınmaktayız.Tüm turlarımızda gidiş ve dönüş ulaşım ücretleri, yolcu sigortaları dahildir. Yayınlamış olduğumuz tur etkinliklerinde de detayları görebilirsiniz. Tur boyunca birlikte olacağınız ekip ile tanışma ve kaynaşma açısından tüm misafirlerimize ulaşım sigortası bulunan araçlarımız ile ulaşım seçeneğini öneriyoruz. Yine de ulaşım kullanmak istemeyen dalıcılarımız için ulaşım fiyatı düşülebilmektedir. Araç büyüklüğü tur detaylarında belirtilecek olan kontenjan sayısına göre belirlenmektedir.

Kaş turlarımız için araçlarımız Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden hareket etmektedir. 2 günlük turlarımız için İstanbul kalkış saati genellikle 18:30-19:00 arası olmaktadır. Kalkış saatimiz ertesi gün varış saatimize göre planlanmaktadır. Kalkış saatimize bağlı olarak Kaş'a varış saatimiz genellikle 08:00-09:00 olmaktadır.*

Gezi dönüşünde ise ertesi sabah 06:00-07:00 arasında İstanbul'a varabilmek için  hareket saatimiz en geç 18:00 olmaktadır.*

*Yukarıda belirtilen ulaşım bilgileri normal şartlar altında geçerlidir. Yol durumundan dolayı gecikmelerin oluşabileceğini lütfen göz önünde bulundurunuz.

3. Konaklama

Sene boyunca en iyi otellerden hizmet almakta ve sizleri turlarımızda en iyi şekilde ağırlamak için çalışmaktayız. Tüm misafirlerimizin bir arada konaklayabileceği otellerde, 2 veya 3 kişilik odalarda konaklama imkanı sunmaktayız. Tek kalmayı isteyen dalıcılarımız için detaylar tur detaylarında belirtilmektedir.

Kaş turlarımızda tekneye gidiş gelişlerde ve gece merkeze ulaşımda kolaylık olması açısından limana ve merkeze yakın olan oteller ile çalışmaktayız.

4. Dalış

İspermeçet Divin Center olarak uzun yıllar edindiğimiz tecrübeler ve deneyimler ile güvenli, konforlu ve kaliteli hizmet veren dalış merkezleri veya dalış tekneleri ile çalışmaktayız.

Kaş ilçesinde yapacağımız dalışlarda sizlerin güvenli, keyifli ve sorunsuz dalışlar yapabilmeniz için ekipman sayısı yüksek, tecrübeli ekibi olan, konforlu hizmet veren tekneler ile dalış yapmaktayız.

5. Eğlence

Kaş'ın en nezih mekanlarında yemek ve eğlence organizasyonları yaparak keyifli bir gezi geçirmeniz için elimizden gelenin en iyisi yapmaya çalışmaktayız.

6. Diğer

Gezilerimiz ve turlarımız hakkında diğer detaylar, etkinlik detaylarının belirtileceği sayfalarda, sosyal medyalarda belirtilmektedir. Daha fazla sormak istediğiniz soru var ise iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

2 Günlük Dalış Turları

 • Cuma akşamı İstanbul'dan hareket
 • Cumartesi ve Pazar toplam 4 dalış
 • 1 gece otelde konaklama
 • Kahvaltı ve öğle yemekleri
 • Ulaşım ve ulaşım sigortası
 • Eğitmen ve rehberlik hizmetleri

dahil olmak üzere fiyatlandırılmaktadır.*

Yukarıda yazanlar dışında yapacağınız kişisel harcamalar, akşam yemekleri ve kredi kartı ile ödemedeki komisyon oranları size aittir.

*Tur ücretleri bölgeden bölgeye değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatlandırma 500-700 TL arasında olmaktadır. Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilir veya sosyal medya hesaplarımızdan etkinlik detaylarını inceleyebilirsiniz.

3 Günlük Dalış Turları

 • Belirlenen günde İstanbul'dan hareket
 • 3 gün toplam 6 dalış
 • 2 gece otelde konaklama
 • Kahvaltı ve öğle yemekleri
 • Ulaşım ve ulaşım sigortası
 • Eğitmen ve rehberlik hizmetleri

dahil olmak üzere fiyatlandırılmaktadır.*

Yukarıda yazanlar dışında yapacağınız kişisel harcamalar, akşam yemekleri ve kredi kartı ile ödemedeki komisyon oranları size aittir.

*Tur ücretleri bölgeden bölgeye değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatlandırma 700-1000 TL arasında olmaktadır. Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilir veya sosyal medya hesaplarımızdan etkinlik detaylarını inceleyebilirsiniz.

Özel Dalış Turları

Gruplar ve kurumsal eğitim alan müşterilerimiz için istenilen bölgeye, istediğiniz gün dalış turu düzenleyebiliriz. Genel olarak tur detayları aşağıda olmakla beraber, isteklerinize özel olarak değişiklikler yapılabilir.

 • İstediğiniz gün İstanbul'dan hareket
 • Her gün 2 dalış olacak şekilde dalış planlaması
 • Otel konaklaması
 • Kahvaltı ve öğle yemekleri
 • Ulaşım ve ulaşım sigortası
 • Eğitmen ve rehberlik hizmetleri

dahil olmak üzere fiyatlandırılır. Fiyatlar tur bölgesine göre değişiklik gösterebilir. Özel dalış turu talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Dalış Noktalarımız