Biz Kimiz?

İspermeçet Dalış Merkezi olarak İstanbul merkezli dalış eğitimleri, dalış organizasyonları ve dalış turları düzenlemekteyiz. TSSF/CMAS, PADI, SSI disiplinlerinde başlangıçtan uzmanlığa kadar her seviye dalıcı eğitim kursları gerçekleştirmekteyiz. Uzun yıllar boyu edindiğimiz tecrübelerimizi size aktarmaktan büyük mutluluk duyarız.

Bireysel, kurumsal ve grup eğitim olanakları ile geniş bir kitleye hizmet veren dalış merkezimiz, konum itibari ile ulaşımı kolay bir bölgede Anadolu Yakası, Kadıköy, Hasanpaşa’da yer almaktadır. Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu 549 sicil numarası ile yürütmekte olduğumuz dalış eğitimleri ve dalış gezilerimizi tüm sene boyunca çeşitli noktalarda yapmaktayız. Dalış faaliyetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiyi üst menüdeki bağlantılar yardımıyla veya bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

İster dalışa yeni başlamayı, isterseniz dalışta uzmanlaşmayı düşünün, tecrübeli ekibimiz size her konuda yardımcı olacaktır. Siz de hemen kurslarımızı inceleyerek su altının büyülü dünyasında yerinizi alabilirsiniz.

Referanslarımız

Şimdi Ne Yapmak İstersiniz