İstanbul Dalış Merkezi

İspermeçet Diving Center olarak, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde dört mevsim dalış sloganıyla düzenlediğimiz eğitim ve dalış organizasyonları ile hizmet vermekteyiz. İstanbul merkezli yürütülen dalış eğitimi ve dalış turu organizasyonları uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren dalış eğitmenlerimiz ve eğitmenlerimizin yetiştirdiği asistanlarımız tarafından yapılmaktadır.

İstanbul dalış merkezi olarak bireysel dalış eğitimlerinin yanı sıra köklü üniversitelere ve çeşitli firmalara dalış eğitimleri ve dalış turları organizasyonlarında destek vermekteyiz. 2018 yılında yaklaşık 30 adet gezide, 300’den fazla yeni dalıcıyı derin mavi ile buluşturduk 2019 yılında da buluşturmaya devam edeceğiz.

İstanbul’da Dalış Kursu hizmeti veren bir dalış merkezi olarak dalışa yeni başlamak isteyenlere veya tecrübesini ilerletmek isteyenlere çeşitli ve özel hizmetler sunuyoruz. PADI ve CMAS gibi farklı sistemlerde eğitim imkanlarının yanı sıra, her ay düzenlediğimiz dalış turları ile farklı bölgelerde dalış deneyimleme imkanı sunuyoruz. Özel dalış kursu imkanı da sunduğumuz dalış merkezimizde, eğitmenlerimiz ile belirleyeceğiniz bir tarihte istediğiniz dalış noktasında dalış eğitiminizi alabilirsiniz. Dalış kursları ile ilgili bilgi almak için Kurslarımız sayfamızı inceleyebilir, daha fazla bilgi almak için Bize Ulaşın sayfasında iletişim bilgilerimizi bulabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir