Yüzme Kursları

İstanbul’da Yüzme Kursu

İspermeçet Diving Center kalitesi ile 2019 sonu itibari ile İstanbul’da yüzme kurslarımıza başlıyoruz. Siz de tecrübeli ekibimizden yüzme kursu almak istiyorsanız bireysel yüzme kurslarımıza veya grup yüzme derslerimize kayıt olarak hemen yüzme öğrenmeye başlayabilirsiniz.

İstanbul yüzme kurslarımız Anadolu ve Avrupa yakasındaki anlaşmalı havuzlarımızda yapılacak olup fiyatlar lokasyona göre değişiklik gösterebilmektedir. Detaylı bilgi ve yüzme kursu kaydı için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bireysel Yüzme Kursları

Bireysel yüzme kurslarımız tamamen sizin isteğinize ve performansınıza göre planlanmaktadır. Eğitmenimiz ile birebir yüzme kursuna başlayacak ve birebir kursun faydalarından biri olarak birkaç seans sonra stil yüzmeye başlayabileceksiniz. Birebir ve özel yüzme kurslarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat;

Bireysel yüzme kursu Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Grup Yüzme Dersleri

Grup yüzme dersleri belirli lokasyonlarda planlanır ve talebe göre açılır. Yüzme kursuna hemen başlamak istiyorsanız bireysel yüzme kursumuzu tercih edebilir veya belirli tarihlerdeki grup yüzme derslerimize katılabilirsiniz.

Grup yüzme derslerimizin maliyeti özel yüzme kurslarımıza göre daha düşüktür. Dersler başladıktan sonra seviyenize göre bir gruba dahil edilir ve yüzme eğitiminize devam edersiniz. Detaylı bilgi ve kurs programları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat;

Grup yüzme kursu Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.